(+48) 531 819 788
·
kancelaria@adwokatmocha.pl
·
ul. Armii Krajowej 9A/202 41-506 Chorzów
Kontakt z kancelarią

O kancelarii

Obszary działalności
Wyślij wiadomość
[elfsight_contact_form id="1"]

O kancelarii

Prowadzona przeze mnie Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Chorzowie przy ulicy Armii Krajowej 9a, specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Oferowane usługi obejmują różne dziedziny prawa. W zakresie współpracy z klientami, sporządzane są opinie prawne oraz udzielane pisemne i ustane porady prawne. Współpraca obejmuje także reprezentację klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi. Wskazać wypada, że Adwokat może występować w imieniu zleceniodawcy również przed organami administracji publicznej czy innymi instytucjami. Moja Kancelaria należy do grona rzetelnych kancelarii adwokackich na terenie województwa śląskiego, niejednokrotnie doceniona przez klientów a także wysoko oceniana w sieci, na podstawie doświadczenia klientów i owocnej współpracy. Stawki za wynagrodzenie ustalane są indywidualnie – w zależności od tego, jaki jest rodzaj świadczonej usługi, nakład pracy i termin wykonania zlecenia.

Dewizą Kancelarii, jest świadczenie kompleksowej pomocy prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym oraz prowadzenie zleconych spraw według najlepszych standardów w sposób sprawny i możliwie jak najbardziej skuteczny. Mimo krótkiego okresu działalności, Kancelaria odnosi już pierwsze sukcesy dzięki pozytywnym opiniom i zaufaniu klientów – jako Adwokat zostałam wyróżniona nagrodą Orła Prawa w plebiscycie branżowym.

Ze szczególnym zainteresowaniem traktuję sprawy z zakresu prawa karnego a także prawa rodzinnego. Oferowane usługi są wykonywane z troską o najwyższy poziom merytoryczny, w dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Oddaję klientowi całe serce, a standardem pracy mojej Kancelarii jest rzetelność, terminowość i dokładność. Każdą ze spraw traktuję indywidualnie, zapewniając Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu.

Każdy problem, z jakim trafia do mnie Klient, jest zawsze dokładnie analizowany. Przedstawiam wszystkie możliwe rozwiązania prawne, ryzyka, jakie mogą wystąpić oraz skutki prawne. W swojej pracy w szczególnych przypadkach jestem zwolennikiem mediacji i rozmowy, nakłaniając klientów do rozważenia możliwości sprawnego rozwiązania problemu przed wystąpieniem do Sądu. Staram się wspierać Klientów w przejściu tego trudnego okresu nie tylko na drodze prawnej. Analizuję sytuację bez emocji, dzięki czemu mogę maksymalnie chronić Klienta i zadbać o to, aby nie dopuścić do żadnego błędów. Moim celem jest efektywne działanie w interesie reprezentowanej strony. Jeśli nie uda się załatwić jakiejś kwestii na etapie negocjacji czy mediacji, wówczas dopełniam wszelkich starań, aby w sądzie zapadło orzeczenie, które usatysfakcjonowałoby Klienta.

Moim klientom, oferuję także wsparcie w zakresie usług okołoprawnych, w swojej pracy współpracuję z:

 • kancelariami notarialnymi;
 • komornikami;
 • tłumaczami;
 • doradcami podatkowymi;
 • firmami księgowymi.

A także z zaufanym zespołem adwokatów i radców prawnych, którzy posiadają ogromne doświadczenie zawodowe.

Opinie o kancelarii

Referencje

 • Bardzo polecam Panią adwokat Monikę M. Mimo swojego młodego wieku jest osobą profesjonalną której można w 100% zaufać.Zawsze rzetelnie przygotowana do sprawy co dało mi poczucie że warto było. Życzę każdemu takiego podejścia do sprawy i takiego adwokata. Pani Moniko życzę dalszych sukcesów.

  Teresa
  Żródło: Google
 • Miło, profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie

  Sandra
  Żródło: Facebook
 • Poznałam Panią Adwokat Monikę Mocha jest pełna profesjonalizmu i rzetelności , służy wszelką pomocą przy pani Adwokat można nabrać pewności siebie .profesjonalizm i doradztwo na najwyższym poziomie 100 % skuteczności . Polecam zdecydowanie usługi Pani Adwokat

  Iwona
  Żródło: Google
 • Pełny profesjonalizm, doradztwo na najwyższym poziomie i co najważniejsze 100% skuteczność. Polecam serdecznie

  Sandra
  Żródło: Google